Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

P L U T O  S O U N D  G F D

Nahrávací studio?! To rozhodně ano. 

    Začalo to někdy v roce 2009, kdy jsme založili nejlepší kapelu na světě Strýčkova Zahrádka a potřebovali jsme nahrát nějakej matroš. Tenkrát jsme kvůli tomu jeli až do Karlových Varů do studia Freerecords a to nás absolutně pohltilo. opravdový studio - opravdový zvuk. A jakmile tě to jednou dostane, už nikdy nepustí. Honba za nejlepším zvukem je chorobná. 

    Začali jsme točit nejdřív pro sebe, pak pro známý a pak pro známý známých - tudíž máme na kontě již několik CDs a desítky singlů. (ukázky of course najdeš níže)

    Co se týká zázemí - dokážeme ti nahrát CD ve zkušebně - čemuž rád říkám podmínky level 0 ale zvuk je z toho více než obstojný. Záleží na trpělivosti a domluvě. Nebo tě můžeme vzít do ČB, do profi studia s možností přespání atd. Vše záleží jen na tobě a tvým budgetu. Jelikož se považujeme za něco víc, než je domácí studio aka. Jeden mac/jeden majk - song tě nebude stát ................. ani ............. Jak říkám, všechno je na domluvě. Navíc ti to samozřejmě mixnem a namástrujem. 

Vybavení a působiště:

    Makáme of course na Macbůcích Pro a na iMacu v DAW Logic X. Jsme schopný zadrátovat 16 vstupů najednou na našich miláčcích Clarett and Scarlett 18i20 feat Octopre. Co se týká májků najdeš u nás Nojmanny, Šůry, Akgs, Senhajzls, Warmy Audia, Audio techniky - prostě od všeho trochu. Působíme v Českých Budějovicích nebo ve tvojí zkušebně, či u tvojí mámy v obýváku. Ano, nejsme profesionálové s 60ti letou praxí a s kontem plným grammy, andělů, zlatejch vinylů atd. ale baví nás to - uděláme ti sound, lepší než z tvýho Ajfonu a ještě ti zbyde na pivo.

Real analog?

    Kdybys byl fajnšmekr, můžu ti recnout song na real analog čtyřstopý magnetofon TEAC A-3340S, kterej se ke mě dostal až z ND. Makam i s mašinama Klark Teknik (compressor, tube EQ). Vintage jak 

Zkušenosti

    Pár let jsem jezdil do zvukařský školy Musartedo, kde jsem se učil produkci mixu a masteringu. Koučoval mě Pavel Kalina 
( cena Alfréda Radoka za hudbu k divadelní hře Očištění ) a Risto Sokolovsky aka Dědek ( Barandov studios, James Cole )

 

Software 

Logic X, Sonarworks, iZotope Ozone, United Plugins, Hofa Master Pro, Valhalla DSP, Focusrite Red plugins, Softube, ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mimo jiné používáme software Sonarworks 

Zde probíhá mix a mastering

Mezi oblíbené mikrofony patří značka Neumann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejsme největší studio na světě ale i bubeník bude mít prostor pro seberealizaci

Režie v recording room ( ta nejstarší verze 1.0.0 ) doplním čerstvé foto v brzsku

Recording room

"Blue Betty" Fender Strat

Focusrite Scarlett and ...

Klark Teknik

Dynacord Vintage console

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist