Nahrávací studio?!

To rozhodně ano. 

    Začalo to někdy v roce 2009, kdy jsme založili nejlepší kapelu na světě Strýčkova Zahrádka a potřebovali jsme nahrát nějakej matroš. Tenkrát jsme kvůli tomu jeli až do Karlových Varů do studia Freerecords a to nás absolutně pohltilo. opravdový studio - opravdový zvuk. A jakmile tě to jednou dostane, už nikdy nepustí. Honba za nejlepším zvukem je chorobná. 

    Začali jsme točit nejdřív pro sebe, pak pro známý a pak pro známý známých - tudíž máme na kontě již pár cd a desítky singlů. (ukázky of course najdeš níže)

    Co se týká zázemí - dokážeme ti nahrát CD ve zkušebně - čemuž rád říkám podmínky level 0 ale zvuk je z toho více než obstojný, záleží na trpělivosti a domluvě. Nebo tě můžeme vzít do Sušice, do profi studia s možností přespání atd. Vše záleží jen na tobě a tvým budgetu. Jelikož se považujeme za něco víc než je domácí studio aka. jeden mac/jedna zvukovka/jeden majk - song tě nebude stát 500 ale ani 5táců - jak říkám, všechno je na domluvě. Navíc ti to samozřejmě mixnem a namástrujem. 

    Terminologie a názvosloví:

Pluto Sound je nahrávací studio založený Honzou Ptáčkem (Pták Lajf) a Dannym Nakládalem.

Pluto Sound Inc - je naše společná práce

Pluto Sound GFD - je moje experimentální studio (to s prasetem)

    Vybavení a působiště:

Makáme of course na Macbůcích Pro a na iMacu v DAW Logic X. Jsme schopný zadrátovat 16 vstupů najednou na našich miláčcích Scarlett 18i20 feat Octopre. Co se týká májků najdeš u nás Nojmanny, Šůry, Akgs, Senhajzls, Warmy Audia, Audio techniky - prostě od všeho trochu. Působíme v Šušici a v Českých Budějovicích nebo ve tvojí zkušebně, či u tvojí mámy v obýváku. Ano, nejsme profesionálové s 60ti letou praxí a s kontem plným grammy andělů zlatejch vinylů atd. ale baví nás to - uděláme ti sound, lepší než z tvýho Ajfonu a ještě tě ti zbyde na pivo.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist